Ваше ім'я *

Ваш email

Телефон *

Примітки

*Поля обов'язкові для заповнення

Клієнти: Фізичні особи

Термін: до 3-х років

Сума: до 30 000,00 грн. під заставу товару, що купується. Більше 30 000,00 грн. під іншу прийнятну для Банку заставу.

Участь власними коштами: 30 % від вартості проекту.

Схема погашення:
Ціль кредиту:
Компенсація частини відсотків (Львів та область):

Послуги

   Компанія  «Арка-Сервіс» надає повний комплекс послуг із благоустрою Вашого будинку. Ми супроводжуємо нашого клієнта на всіх етапах установки пластикових вікон ПВХ: починаючи від консультації, виміру, доставки віконних конструкцій і закінчуючи гарантійним обслуговуванням. При цьому, поняття «висока якість» застосовується, як до продукції, що випускається, так і до сервісу, який надається.

Замір

   Замір – найвідповідальніша операція при установці вікон, нехтувати якою ні у якому разі не можна! У підсумку наслідки можуть бути жахливими. В одному випадку, вікно попросту не встане у проріз, а у іншому – замість тепла і комфорту з’являться протяги та налипання. Тільки професійний підхід являється запорукою надійності і функціональності Ваших нових пластикових вікон!
У компанії «Арка-Сервіс» виклик замірника здійснюється у зручний для Вас час. Наш кваліфікований фахівець проведе точний вимір віконних прорізів з урахуванням конструктивних і кліматичних особливостей приміщення. Дана процедура також передбачає вивчення зовнішньої обробки будинку і матеріалу стінових конструкцій. Ви отримаєте повну консультацію з усіх питань, наприклад, конфігурація вікон, їх колір, тип склопакетів, кількість і розмір створок, спосіб відкривання, фурнітура і т.д. Підібравши оптимальний варіант і оцінивши обсяг робіт, замірник на місці розрахує точну вартість установки пластикових вікон. Крім того наш фахівець розповість про терміни доставки і монтажу. Виклик замірника від компанії «Арка-Сервіс» – послуга безкоштовна і не зобов’язує до негайного укладання договору! Але звертаємо Вашу увагу на те, що наш спеціаліст виїжджає на замірювання з повним пакетом необхідних документів. Тому при бажанні Ви можете укласти договір безпосередньо в себе вдома.

Доставка

   Доставка – не менш відповідальний етап замовлення. Ні для кого не секрет, що пластикові вікна не лише відрізняються досить великою вагою та масивними габаритами, але й відносяться до крихких виробів. Тому, тут аж ніяк не обійтися без допомоги професіоналів! Компанія «Арка-Сервіс» бере на себе повну відповідальність за збереження пластикових вікон під час транспортування. Ми володіємо власним автотранспортом, спеціально обладнаним для перевезення віконних конструкцій. Надійна фіксація до так званих «пірамід» захищає вироби від всіляких подряпин, тріщин та сколів. Сама ж конструкція пластикових вікон доставляється в спеціальній упаковці. При цьому на ПВХ-профілі є захисна самоклеюча плівка з логотипом виробника, яка також охороняє від механічних ушкоджень (покриття знімається тільки після монтажних робіт). Крім того вся фурнітура надійно упаковується в коробки, тому Ви можете бути впевнені, що в процесі транспортування жодна деталь не загубиться. Ми здійснюємо доставку пластикових вікон у зручний для Вас час, як у Львові, так по всій області. Важливим моментом є підйом віконних конструкцій до місця монтажу: невміле поводження з подібним вантажем може призвести до пошкоджень і деформації ПВХ-профілю, а також різних подряпин та тріщин скла. Подібні операції можуть виконуватися тільки висококваліфікованими фахівцями, що мають достатній практичний досвід і практичні навички, а також оснащені спеціальним устаткуванням.

Монтаж

   Професійний монтаж – гарантія довгострокової та безвідмовної роботи пластикових вікон. Саме тому компанія «Арка-Сервіс» з повною відповідальністю відноситься до даного етапу замовлення. У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані монтажні бригади, які мають багаторічний досвід роботи. Ми використовуємо повний набір необхідних сучасних інструментів, а також володіємо всіма новітніми технологіями монтажу пластикових вікон. Таким чином, компанія «Арка-Сервіс» з упевненістю може заявити, що є справжнім професіоналом своєї справи! Порядок виконання монтажу пластикових вікон:

  • Демонтаж старих вікон. Спочатку зі старого вікна знімаються створки, потім забирається стара рама, відлив та виймається старий підвіконник. При необхідності демонтуються відкоси. Також дуже важливо, щоб віконний проріз був ретельно очищений від пилу та сміття;
  • Установка рами. Нове вікно звільняється від склопакетів та навісних створок. Далі рама вставляється у віконний отвір по вертикальному відкосу і горизонтальному рівню. По периметру вікна свердляться отвори для кріплення, і тільки потім у віконному отворі закріплюється сама рама;
  • Установка створок та склопакетів. Ці елементи віконної конструкції встановлюються в рамку вікна тільки після надійної фіксації рами;
  • Герметизація стиків і установка відливів. Для герметизації стиків між вікном та стіною використовується спеціальна монтажна піна. Після цього здійснюється установка відливів – зовнішнього підвіконника;
  • Фінішна обробка прорізу, встановлення підвіконня, видалення захисної плівки з профілів, кріплення додаткових комплектуючих та регулювання фурнітури.

Після виконання всіх робіт Вам надається консультація по правилам користуванням пластиковими вікнами.

Гарантія та сервіс

   При виявленні будь-яких, навіть самих незначних проблем, пов’язаних з якістю, зовнішнім виглядом або експлуатаційними властивостями продукції, що була встановлена, слід звернутися до фахівців компанії «Арка-Сервіс»:

  • Протягом гарантійного терміну компанія «Арка-Сервіс» зобов’язується БЕЗКОШТОВНО усунути всі неполадки в роботі вікон.
  • Після закінчення терміну гарантійного обслуговування, Ви також можете розраховувати на нашу допомогу.

Ми оперативно допоможемо вирішити всі Ваші проблеми! Гарантуємо! Ви залишитесь задоволені і ціною, і якістю продукції!