Ваше ім'я *

Ваш email

Телефон *

Примітки

*Поля обов'язкові для заповнення

Клієнти: Фізичні особи

Термін: до 3-х років

Сума: до 30 000,00 грн. під заставу товару, що купується. Більше 30 000,00 грн. під іншу прийнятну для Банку заставу.

Участь власними коштами: 30 % від вартості проекту.

Схема погашення:
Ціль кредиту:
Компенсація частини відсотків (Львів та область):

Про компанію

   Компанія «Арка-Сервіс», яка працює понад 12 років на ринку металопластикових вікон, суттєво збільшує коло своїх клієнтів. Широкий вибір оригінальної сертифікованої продукції, забезпечення гарантійного обслуговування, привабливе співвідношення ціна/якість здатні задовольнити найвибагливіших покупців.

Основні напрямки нашої діяльності – сучасні, якісні та високотехнологічні пластикові вікна та двері, дерев’яні вікна (євробрус), міжкімнатні двері.

Наше виробництво пластикових вікон – це:

• багаторічний досвід з виготовлення та монтажу ПВХ, виконання всього компле-ксу робіт «під ключ» – від виконання замірів до монтажу;

• високий професійний рівень співробітників;

• продукція німецької якості;

• довільні дизайнерські рішення;

• новітні технології виробництва пластикових вікон;

• багатоступінчастий контроль якості;

• найширші варіації аксесуарів для вікон і дверей;

• безкоштовне гарантійне обслуговування;

• гнучка система знижок.

 Компанія «Арка-Сервіс» має власне виробництво пластикових вікон та дверей. Ми випускаємо продукцію на базі німецької профільної ПВХ-системи Veka, оснащеної німецькою фурнітурою та замикаючими механізмами GU. Завдяки сучасному високотехнологічному виробництву, наші пластикові вікна відповідають найвищим європейським стандартам.

Особливу увагу ми приділяємо кваліфікації наших співробітників. У нас немає випадкових людей: всі, хто зайнятий на виробництві вікон ПВХ регулярно підвищують свій професійний рівень.

Наше виробництво укомплектовано найсучаснішим обладнанням. Накопичений досвід дозволив нашій компанії освоїти виробництво найскладніших конструкцій з ПВХ з шириною склопакета до 42 мм. Для забезпечення випуску якісної продукції ми працюємо тільки з надійними та найкращими постачальниками комплектуючих. Ми використовуємо кращий німецький профіль VEKA з товщиною лицьових стінок не менше 3 мм (клас А). Постачальником фурнітури є німецька фірма GU – найбільший виробник фурнітури в світі.

   Пластикові вікна та двері від компанії «Арка-Сервіс» – це сучасні конструкції, які зберігають тепло, комфорт та затишок у вашій оселі!