Ваше ім'я *

Ваш email

Телефон *

Примітки

*Поля обов'язкові для заповнення

Клієнти: Фізичні особи

Термін: до 3-х років

Сума: до 30 000,00 грн. під заставу товару, що купується. Більше 30 000,00 грн. під іншу прийнятну для Банку заставу.

Участь власними коштами: 30 % від вартості проекту.

Схема погашення:
Ціль кредиту:
Компенсація частини відсотків (Львів та область):

Текст на головну

Пластикові вікна та двері від компанії «Арка-Сервіс» – це сучасні конструкції, які зберігають тепло, комфорт та затишок у вашій оселі. Широкий вибір найякіснішої сертифікованої продукції, найкращий сервіс та гарантійне обслуговування.

Компанія «Арка-Сервіс» - це об’єднання багаторічного досвіду і практичних напрацювань у віконному сегменті будівництва. Для багатьох людей назва «Арка-Сервіс» постійно асоціюється з якістю, надійністю і гарантією того, що пластикові вікна та інші товари, які виробляє наша компанія, будуть довго і безвідмовно служити, зберігаючи естетичний вигляд протягом багатьох років.

Основні напрямки діяльності – сучасні, якісні та високотехнологічні пластикові вікна та двері, дерев’яні вікна (євробрус), міжкімнатні двері. Власне виробництво. Випускається продукція на базі німецької профільної ПВХ-системи Veka, оснащена німецькою фурнітурою та замикаючими механізмами GU. Завдяки сучасному високотехнологічному виробництву, пластикові вікна «Арка-Сервіс» відповідають найвищим європейським стандартам.

Особлива увага приділяється кваліфікації співробітників компанії. Наші технічні фахівці, що відповідають за весь процес виконання Вашого замовлення – від виміру до установки пластикових вікон VEKA, пройшли курс навчання у наших партнерів і мають величезний досвід у розробці, виробництві і монтажі конструкцій з ПВХ будь-якої складності.

Компанія «Арка-Сервіс» надає своїм клієнтам можливість купувати пластикові вікна з максимальними зручностями.